Мефедрон від Авокадо ака техно-хоум паті

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
M

Massan

Гость
Хай секта!!!
Репорт буде українською, так як речовина дуже сподобалась, і «рідною» зможу передати спектр відчуттів найкраще.
Поїхали
Тестер 170/61
Дозування 100+50мг інтраназально
Толерантність нульова
Супутні речовини- шишки.
Час дії 5+ годин
Отримавши пробу від Авокадо, був вкотре приємно враженний чистотою і якістю речовини. Мефедрон нагадує цукрову пудру, але напевно більш пухкий, з легким приємним запахом, мені нагадав мигдаль, іншим тестерам випічку або щось із кондитерської області.
Тестував у компанії друзів, разом із мефом від іншого продавця, але скажу відразу, що 4-ммс від Авокадо в рази кращий по якості.
І так сам тріп:
Мефедрон формується в гігантські траси, 100мг виглядає дуже об’ємно, а для декого навіть страшно=)
Інтраназально входить з відносною печією, але вона швидко минає.
Буквально 5-8хв і нас починає окутувати так званий прихід, знаєте мені дуже важлива музика в тріпі, але не цього разу, бо практично 15 хвилин я її не чув, я відчував себе паличкою на яку намотують солодку, рожеву вату у парках відпочинку, саме так можна охарактеризувати моє тіло на той час: легке, солодке і невагоме. І поруч з цим відчувалася якась дитяча безтурботність і радість, ніби я стою в черзі за тією самою солодкою ватою, а сам прихід- це момент, коли продавець мені її простягує. Такого відчуття я ще не переживав: світло, звуки, тактильніст, все відійшло на задній план, ці хвилини були повністю заповнені хвилями ейфорії на яких було так приємно плавати.
Після повернення до реального світу ми всі були дуже приємно вражені. Почалась класика жанру у вигляді того, що всі розказували як це класно, які відчуття і так далі. Вирішили влаштувати міні техно клуб в квартирі. Почалося оформлення і дизайн закладу, кожен був заклопотаний якоюсь справою. Після закінчення так званого «ремонту» я вигнав всіх у сусідню кімнату і змусив зайти як у справжній клуб, в якому я був і Dj і барменом і всім іншим персоналом. Всім на руки були поклеєні стрічки з назвою клубу-«МефоVо». Далі гості були запрошені прийняти ще по 50мг прямо за моїм робочем місцем діджея. Нова порція буквально за 1-2хв додала ейфорії також була відчутна стимуляція, але зовсім фоново. Танець заполонив тіла, я дивився на своїх друзів і відчував як кожня клітина їхнього тіла вбирає у себе звук техно, було якесь нереальне відчуття злиття із музикою, ніби вона керує всіма нашими рухами і програмує наш танець. Емпатія просто заповнила кімнату, вона відчувалася у кожній молекулі навколо, це дуже нагадало мдма по ефекту. Я ходив і спілкувався з усіма, питав чи їм подобається у клубі, і мені відповідали так, ніби цей клуб дійсно є, ми всі увійшли у ролі і гра переросла у щось реальне. Я змінював музику із техно на псі-транс потім на фюче-хаус і бачив як кожен своїми рухами показує, що йому більше до вподоби, цього не передати але це було так круто і реалістично. Я відчував себе господарем цієї вечірки і був дуже задоволений, що всім подобається. Мій друг одягнув костюм Пікачу і тримався весь вечір за хвіст мотивуючи це тим, що хвіст надає йому енергію для танцю, це було дуже весело і по-справжньому дружньо. Повторюсь ще раз, що емпатія просто нереальна, ми не дуже багато говорили всі разом, так перекидалась фразами, але саме в повітрі висіло це пучуття приязні і любові один до одного.
Мене почали запрошувати танцювати, тому зробивши плей-лист, я влився в імпровізований танцпол і теж віддався танцю. Знаєте, це так чудово, коли поруч твої друзі, кохана людина і ви всі танцюєте переповнені любов’ю. Здається звичайна річ, але це було так по-дитячому просто і безтурботно. Ще на початку вечора ми хотіли їхати у справжній клуб, але мяу-мяу подарував нам свій власний, в якому немає грошей, корисливості, зла та будь-якого негативу.
У нас все було справжнє і безкоштовне, таке як ти отримуєш в дитинстві. Ці безцінні емоції, від яких тіло світиться і здається, що ці промінці добра пронизують все навколо. Ти даруєш добро і рівноцінно його отримуєш, ми сміялися і обіймалися, це було так щиро і приємно, це все були справжні почуття, не підробка, яка на жаль в реальному світі витіснила щирість. Ми ніби огорнулися в капсулу доброти від усього світу, крім нашого міні клубу нічого більше не існувало.
Я обіймав свою дівчину, її тіло таке ніжне і кохане в моїх руках було наче продовженням мене, ми зливалися як одне ціле. Такого терпіти я довго не міг тому швидко усамітнившись ми віддались один одному. Секс це важко назвати сексом, це щось надзвичайно ніжне і навіть тендітне, щось більше ніж природній інстинкт, це злиття чоловічого і жіночого початку. Не було ніякої грубості і вульгарності, тільки взаєморозуміння і прагнення зробити приємно один одному. Не знаю як кому, але для мене мефедрон тепер №1 для теплих вечорів з коханою людиною.
Переписуючись з продавцем, вкотре почув, що речовина небезпечна в плані звикання і жадібіністю «доганятися». Можливо і так, але для мене- це було як перше знайомство з мдма. Це відчуття магії і казковості всього навкруги, його не хочеться відчувати часто, не хочеться перетворювати це свято в буденність.
Знову приєднавшись до компанії танцюючих, відчули деякий спад ефектів. Йшла вже 5 година тріпу, тому це впринципі логічно, читаючи репорти і відгуки на речовину, не розраховував на 5 годин, але такий час говорить про чистоту і якість речовини, люди які вживали меф від іншого продавця (а це всі крім мене і дівчини), відзначили спад дещо раніше, плюс невелику тахікардію. В нас ніяких негативних ефектів відмічено не було.
Було вирішено покурити шишок, після яких позитивні ефекти ще повернулись на 30-40хвилин.
Далі вечір проходив в основному за сценарієм передай бонг іншому=) Після того як ми добряче покурили мій друг Пікачу, вже не тримаючись за хвіст, так як танцювати йому не потрібно було досить довго читав нам загадки з книги відомої для Авокадо, яка має назву 1400 загадок для дітей. Не знаю чи це дія шишок, але деякі загадки нам здавалися нереальними і пошук правильної відповіді нагадував справжній логічний квест.
Завершилося все дуже лампово і ми всі заснули переглядаючи серіїї Рік і Морті.
На ранок ніяких негативних ефектів не було помічено. Навпаки, як писав в якомусь із постів ravana, послесвечение як після мдма. Ти радий цьому світу і просто світишся добром.
Висновки: речовина дуже крута, безумовно заслуговує уваги. Мені це нагадало справжні безтурботні моменти дитячої радості. Для теплих вечорів в компанії друзів або з коханими- це просто знахідка.
Дякую Авокадо за пробу, якість на високому рівні, як завжди.
З нетерпінням чекаю ваше 2сb i mdma. Ви круті, успіхів Вам.
Всім Мир.
мяу мяу
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху