Тріп-репорт Indica Bubbp`s Gift від магазину Ivanovna

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
M

Mangoc

Гость
Привіт сім’я
Сьогодні я буду ділитися враженням від сортового канабісу — [].
Магазин: .
Мої параметри — 189/110/19.
Речовина — cуцвіття канабісу Bubba’s Gift (індіка).
Спосіб вживання — інгаляційно (бульчик і джоінт).
Кількість речовини — 1г.
Почну з спілкування з оператором: вирішилося все швидко, ніяких проблем, ввічливо, лаконічно — взагалом все гаразд.
Місце кладу: рити, копати, ламати нічого не довелось, просто прийшов зняв.
Не далеко від метро, місце не дуже людне — взагалом зручно.
Розгорнувши тисячу слоїв ізоляції в зіп-лоці бачу шишку і клаптик паперу на якому записаний сорт.
Кидаю на ваги: На вагах — рівно 1г. Ні більше, ні менше. (Зіп важить, якщо що — 0.36).
Дуже типовий і виразний, запах для марихуани, класичний я б сказав. Сама шишка ШИКАРНО висушена, якщо м’яти її пальцями в пакетику, то не складно її подрібнити, так що й гріндер не треба, але в той же час вона залишається маслянистою.
В той же вечір я з другом вирішили спробувати посмакувати цю індіку в джоінті, а наступного дня через бульчик.
Смак можна відчути тільки під час куріння джоінту, так-як, підчас куріння джоінту або бланту температура не спалює ароматизатори, трава витліває, а підчас куріння через буль — температура значно вища, і смаку — не відчути.
Скрутили 2 гільзи і наповнили. Вийшли на вулицю, запалили. Запах і смак — класика, я саме такий запах уявляю коли мені кажуть про марихуану яскраво виражений земляний запах і ягідний (он вам не DUBA$).
Я відчував як мене плавно розслабляє, ніякого стресу, все стало якимось добрим і смішним. Ми розїхалися по домах, щоб продовжити наступного дня зранку.
////////////////////////////////////////////////////////Х\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
От уже наступний день. Ми в квартирі — ріжемо пляшку, набираємо відро води, засипаємо по півковпака. Робимо перший — важко йде через бульчик, але це індіка — так завжди (гібридні сорти і сатива не так дере горлянку).
Одразу відчув те саме, що минулого дня, але в рази більше. Було прийнято робити по другому колу. Робимо. Діїїїїдько, як важко мені далася друга банка, я її ділив на дві частини, бо просто не міг, так мені сильно пекло в горлі.
Але я не пожалів, що горло пекло. Бо мене прибило ще в рази більше. З’явилася ейфорія, сміх з усього підряд. В голові будувалися теорії змови, здавалося, що я все розумію. Також було відчуття втоми і важкості, але рухи нічого не сковувало, було легко пересуватися і не було складно щось робити (парадокс). Це така «хоботліва трава» — наче і лінь, і важко, але робиш. Дивний стан.
Така пруха тривала близько трьох годин, потім ми вийшли на вулицю. Похід був не простим, але було комфортно, приємні відчуття тривали ще 1-2 години. В підсумку виходить 3-4 години.
Після такого тріпу спати і виспатися не складало проблем, однозначно сподобалося.
Оцінка магазину
Опер: 10/10 (оперативно, швидко, лаконічно).
Клад: 8/10 (зручне місце, якісно прихований але упакований в клейку стрічку, як на мене краще користуватися ізолентою).
Травичка: 8/10 (з мого досвіду — одна з кращих, виду індіка, але не перше місце).
Вдячний за увагу! Всім гарного дня!
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху