Тріп - Репорт на ШИШКИ Afghan від 🤝 магазину Odesashishkatut 📦

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
379
Реакции
211
  • ШИШКИ Авганка
  • Магазин Odesashishkatut
https://rcclub.com/threads/odesashishkatut.72484/
  • Спосіб отримання пошта.Стелс 8 із 10 ,якісно упакований товар ,без запаху трави,🌿 щоб найти в стелсі шишки потрібно було взяти до рук викрутку.Короче тут все на рівні.Щодо швидкості відправки,отримав ТТН через два дні після спілкування на форумі
Заявлена вага 2г ,за фактом 2.4 гарна щедра проба🙌
  • Тестер: 30+ М. ШШ кілька разів на тиждень

Органолептика: Шишка щільна, дуже масляниста, все в трихомах, запах м'ятно - хвойний, приємний.

00:00 🕛


Що тут сказати, як тільки я відкрив посилку і добрався до ШШ, то зрозумів відразу, що це буде люта індика, і якщо я і буду щось робити окрім як залипати в кімнаті, то відразу потрібно все спланувати.
200 мг трави забито в козацьку трубку.Перша хапка і одразу кашель,що було і після інших 5 хапок.


00:10🕛Що
я можу сказати, як тільки я взявши до рук джойстик і почав рубатися в PUBG, то зрозумів що вже встати з постелі буде майже не реально. думок.Я дико втикав у гру і відволікався лише на сушняк який збивав водою маленькими ковтками.Я дійсно відчував собі тупо як в Авганістані🤣


01:30🕛
Мені здається що дія шишки взагалі не вчухає, і я розумію, що якщо зараз не піду погуляти то просто ляжу спати. яке світити мені в обличчя.Слухаю не музику а звуки природи, максимально релаксую і мені комфортно ☺️

🕛02:30 Сиджу на кухні зваривши макарони з тунцем дивлюся ютуб і смачно їм.Ефекти потроху згасають,як таких постефектів я не відчуваю всіх норм.


‚Висновок :Сервіс ,спілкування і все що з цим пов'язано 8 із 10

Оцінка самої Шишки за силою ефектів загалом 9.5 із 10

народ це люті шш і ті хто рідко курить, дивіться не переборщити, щоб блідного не зловити☺️

Дякую за щедру пробу і читачам за увагу до тріпу⭕🎵🌳🎵⭕
 

Вложения

  • IMG_7857.jpeg
    IMG_7857.jpeg
    1.1 MB · Просмотры: 23
  • IMG_7858.jpeg
    IMG_7858.jpeg
    1 MB · Просмотры: 18
  • IMG_7859.jpeg
    IMG_7859.jpeg
    933.1 KB · Просмотры: 20
отличная шишка
и порядочный репорт
 
Назад
Сверху