ЯДЄРний коктейль. Незапланований тріп-репорт Мігеля Че Бояри

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
N

Nicholas

Гость
Усім привіт.
З вами знову дон Мігель Сервантес Че Бояра, можна просто Че Бояра. Або просто Че.
Ще вчора я знайомився з Білим Носорогом, по якому уже опублікував репорт.
Прокинувся десь о 13:00 після солодкого сну. Почав прибирати срач у кімнаті. І знайшов кілька децильних п’яток різних сортів. Знаєте, коли куриш сам чи в компанії, деколи залишається крапаль. Зовсім маленький. Ось таку п’яточку я знайшов. Десь на максимум два слабеньких водніка.
Так вийшов маріхуановий коктейль, який я вирішив назвати «Ядєром».
Про себе: 175 см, 72 кг.
Толер: трохи нижче середнього.
Дівайс: воднік.
Доза: 150 мг.
Селери: ., . і ..
Найбільше в цьому міксі (десь 2 слабеньких водніка) Amnezia Haze від Попая.
Замовляв я ще 24 чи 25 квітня по 10г Beladonna та Big Bud. Але почалися затримки із шишками, я написав, що сорти можна за потреби поміняти на ті, що будуть у наявності.
Прийшли якраз Amnezia Haze і Big Bud (тріп-репорти про них незабаром).
Ще раніше (здається, за добу до цього) я палив чисту Amnezia Haze. Небагато, лише з половину того, що підготував для вживання. І цю п’ятку я знайшов, коли почав прибирати в різних шухлядах.
Незабаром вона попвнилася децильними п’ятками «Великого вибуху» (сатівний гібрид від Лунтіка) і Білого носорога (FM2007).
Ну думаю, гулять так гулять. Відкриваю свої запаси та до цієї сумішші добавляю трішки Білої Вдови. Ще є Біг Бад у вакуумній упаковці, але вирішую його не відкривати.
Ось коктейль «Ядєр» у всій красі:
Удома купа людей. Я можу втіхаря втекти за сарай і там скурити це через люльку, але мені дуже захотілося старого-доброго водніка. Кладу в рюкзак ножиці, фольгу, 2л пляшку Кока-Коли та 1,5 л пляшку Пепсі (пусті).
***
Йду з рюкзаком за плечима по берегу каналу. Поки що прямо за берегом простяглися городи та будинки позаду них. Деколи на городах трапляються люди. Ясно, тут хапати не буду.
Нарешті відходжу подалі.
Ножицями обрізаю пляшки. Півторашка від Пепсі знизу трохи затовста: я просто роблю 4 прорізи в пластику, щоб вона легше заходила в двухлітрову пляшку.
Роблю Ковпак.
Нижче агрегат в дєйствіі. Вперше в історії два заклятих конкурента працюють на одну справу.
Воду черпаю прямо з каналу.
Всього міксу вистачило на три середніх водніка. Але я вже почав забувати про всю міць гравітейшн бонгу. Я звик до поступової накурки з невеликої люльки, а тут тебе вже з першого нормального напасу нормально штурхає.
Вихід на плато: десь хвилина за 10-15, досить швидко.
По відчуттям тут індика змагається із сатівою (а насипав я і того, і того дай боже).
Наприклад, йти додому з місця накурки досить довго (хвилин 20-25 у нормальному темпі). У мене не було сатівного підриву, але в той же час я не стомлювався йти. Йшов дуже повільно, але без відчуття ватних ніг, як під індикою.
Доки вертався додому, деколи робив привали з перекурами та ютюбчиком.
Загалом мій вердикт: має право на життя. Звичайно, ефект таких міксів у першу чергу залежить від складу. У мене вийшов досить збалансований мікс, я б навіть сказав 50/50.
Дякую за увагу. Запаси дона Мігеля Сервантеса Че Бояри поповнилися чотирма сортами (по 2 сатіви й індіки), тріп-репорти про які вийдуть найближчим часом.
Любіть природу.
З вами був
Мігель Че Бояра
PS. Не забудьте проголосувати в шапці тріп-репорта.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху