Щоб не стати жертвою штурму, займіть положення GRUPP1ROVKи

  • Автор темы вайнцесс
  • Дата начала
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
В

вайнцесс

Гость
Создана Пользователем: вайнцесс

Взагалі цитата з інструкції про техніку безпеки тут ні до чого.
Просто так називається магазин, який шукав тестерів для свого товару — «». Товаром був амфетамін, а тестером стала я. Мені 19 рочків, толерантність середня, а зріст та маса тіла — 160 сантиметрів і 50 кіло.
Востаннє амфетамін я вживала шість днів тому. Тоді я всю ніч бухала, потім, щоб не заснути (ну і з цікавості), зробила собі дві доріжки. Кожна з них була, мабуть, втричі більша за мою звичайну дозу.
А потім ще пила чифір. Я не знаю, який дебіл запропонував спробувати зварити чифір, але всі радісно погодилися і потім так само радісно сьорбали це пійло.
Спершу нам усім було дуже добре, потім — ще краще, але коли вже настав день, стало так погано, що я вперше в житті на повному серйозі задумалася про заповіт.
Після цього я заприсяглася, що з амфетаміном покінчено назавжди.
А за кілька днів відписав продавець. І сказав, що посилку вже відправили. А в посилці — фен.
От же щастя привалило.
Я дуже сумнівалася, чи варто мені взагалі його юзати — так боялася, що той жахливий стан повториться знову. Думала, може, віддати комусь зі знайомих та попросити оцінку в тієї людини. Але потім вирішила, що якщо ти про-тестер, то про-тестером маєш бути до кінця.
Посилку я забрала вчора.
І стелс там — найгірший з усіх, що я взагалі бачила. Я б скинула фотку, бо верещала з цього хвилин п’ятнадцять, та не можна, на жаль. Але це справжній мем.
Шкода тільки, що за такі меми бувають з законом проблеми.
Гаразд, подивимось, що мені надіслали
Сам порошок майже ідеально білий, сухий, смердючий і склєєний в грудочки. Грудочки розбиваються важко, покришити їх пальцями навряд чи вийде.
А ще він у дуже великому зіппері.
Можна і починати
Дозування — 70 мг
Чесно зізнаюся: мені було дуже страшно. Я досі пам’ятаю, як у мене від тої клятої суміші чифіру, фену і алкоголю на відходах шалено колотилося серце і як все пливло в очах. Ще не вдихнувши, я вже відчула, як тремтять руки.
1 хвилина
Зайшло досить легко. Спершу я взагалі майже не відчула болю. Пекти почало тільки десь за півхвилини, але не сильно. Обійшлося навіть без сліз. Почала готувати — щоправда, не собі. Їсти (традиційно) не хотілося взагалі.
3 хвилина
Тільки-но подумала про ліфти — вони скотилися і були дуже м’якенькими. Така, знаєте, спрощена версія. Гірко, але швидко і безболісно. В руках з’явилася дивовижна легкість, у мене ніколи раніше такого не бувало.
10 хвилин
З усім на кухні я впоралася дуже швидко. Через приплив енергії я робила багато зайвих рухів, кидалася від столу до холодильника, не знаючи, куди себе подіти. Хотілося робити все водночас, негайно, якомога швидше. І взагалі, дайте мені світ, я його щас врятую!
24 хвилини
Бажання соціальної комунікації значно посилилося. Мені треба було з кимось розмовляти. Та й покурити закортіло. Я хотіла ввічливо дочекатися, поки мій хлопець доїсть, але врешті-решт забрала у нього недоїдену яєшню та потягла його на балкон скласти мені компанію.
43 хвилини
На вулиці було дуже вогко, хмарно і неприємно, ще й вітер холодний, але я дискомфорту не відчувала (щоправда, кофту таки вдягнула). Тільки руки мерзли, але це здавалося таким неважливим, що я не звертала уваги. Викурила три сигарети – всі вони принесли дуже багато задоволення і дуже мало ефекту. Настрій був чудовим. Я увімкнула музику, пританцьовувала і раділа життю. Хлопець грів руки чашкою чаю і недовірливо зиркав на мене.
Лише коли ми зайшли назад до кімнати, я зрозуміла, що все-таки за ті півгодини страшенно змерзла.
56 хвилин
Збільшилися сентиментальність та емпатія. Це не зовсім правильні терміни, але я не знаю, як ще схарактеризувати свій стан. Спробую пояснити. Хотілося щирих розмов про власні відчуття чи почуття, а не обговорювання політики чи чогось такого ж нудного. Це трошечки нагадувало вплив МДМА, але, звісно ж, набагато слабший. А ще хотілося не тільки слухати, а й говорити самій.
1 година 11 хвилин
Сушить і хочеться пити. Ми всілися дивитися «Гравіті Фолз», але зараз сюжет здавався мені не стільки смішним, скільки дурнуватим. Хоча, може, це просто трапилися такі серії.
1 година 16 хвилин
Я завжди старанно записую свої відчуття під час тріпу і позначаю точний час, щоб потім нічого не забути. Зараз мені було лінь писати довгі слова і розгорнуті речення. Навіть на помилки в нотатках не зважала.
А ще помітила, що коли непорушно сидіти і дивитись в одну точку (якщо екран можна вважати однією точкою), то голова починає крутитися, як у космонавта на центрифузі.
1 година 48 хвилин
Ейфорія вже зменшилася, але мені досі хотілося активності. Я вмовила парубка сходити прогулятися — бодай до магазину.
На вулиці було ще холодніше, ніж на балконі. Це я вже відчувала. Але навіщо вдягатися тепло, якщо можна просто швидко ходити.
2 година 32 хвилини
Ми попрямували до секонду, я відкопала собі здоровенну чоловічу сорочку світло-рожевого кольору. Сорочка мені була не потрібна, але перед світло-рожевим кольором я ніколи не можу встояти. Потім зайшли до іграшкового магазину, і за двадцять хвилин я страшенно про це пошкодувала.
Там продавали «Лего» на вагу — по 2 гривні за кожен грам деталек. Детальки були найрізноманітніші і страшенно барвисті. Я прям побачила, як у хлопця засвітилися очі, мозок і все, що там у нього всередині є. Навіть рештки ранкової яєшні в шлунку — і ті зраділи, як цуценята.
Я зрозуміла, що це надовго. Сказала, що сходжу по сигарети, а він тим часом хай набере собі деталек, скільки схоче.
3 година 12 хвилин
Набрав він цих їбучих деталек аж на двісті гривень. Я встигла зганяти в АТБ за два квартали звідти, повернутися назад, забігти ще в господарський магазин за запальничкою і тепер сиділа біля іграшкового, докурюючи другу сигарету, а ця фантастична тварь тільки виходила звідти з повним пакетиком конструктора і щасливою усмішкою на все їбало.
4 година 21 хвилина
Ми повернулися додому, поставили грітися чайник. Хлопець вивалив на підлогу конструктор і, забувши про все на світі, грібся в ньому, доки амфетамін в моїй крові поступово збавляв оберти.
Я гарно все обдумала. Мої початкові страхи не справдилися. Нічого поганого не сталося. Серце було в нормі, голова — теж. Тому я вирішила повторити, не змінюючи дозування.
4 година 30 хвилин
Цього разу зайшло трошки важче по всіх показниках. Слизову роз’їдало сильніше, та й ковтати гірку слину вдруге було не так класно. Все інше повторилося з ідеальною, прямо-таки математичною точністю. Знову захотілося курити. А після сигарети час було братися до справ. Я сіла робити домашку.
6 година 37 хвилин
За дві години я накатала здоровенний реферат, відволікаючись лише на те, щоб похвалити машинку чи космічний корабель, які мені час від часу показували з захопленими вигуками. Але коли героїчно взялася до англійської, зрозуміла, що фен уже себе майже вичерпав і на друге дихання сподіватися не варто.
Ну що ж, англійську я й так ніколи не любила.
Зате тепер можемо переходити до результатів.
Результати
Сервіс: 90 балів. Продавець рідко був у мережі, зате одразу написав, що посилку відправлено, і того ж таки дня вона вже надійшла до відділення.
Зовнішній вигляд товару: 75 балів. Порошок має трі-і-і-ішечки жовтуватий відтінок і подрібнюється важко. А наскільки я знаю, ідеальний амфетамін має бути легко розім’яти навіть в пальцях.
Упаковка: 10 балів і страшенний мінус у карму. Дуже наполегливо прошу селлера звернути на це увагу, бо з посилки можна було тільки поржати. Я знаю, що на «Новій пошті» працюють такі ж похуїсти, як і ми всі, яким просто впадлу просвічувати все підряд, але у відділенні на мене цілком міг чекати загін поліції з відділу боротьби з наркотиками.
Ефект: присутні й ейфорія, і викид енергії, і така собі «душевність». Останнє для мене було новим і дуже сподобалося. Єдиний мінус — ефект цей нетривкий. Справа, звісно, і в моїй толерантності (яку вже треба, мабуть, збивати), але для мене звична тривалість — годин шість, а не чотири. Тим не менш, за якість ставлю 95 балів.
Загальна оцінка продукту — 84 зі 100 або ж 8/10 (вісім з десяти). От він чудово підійшов би для випадків, коли всі на тусівці п’ють, а ти на антибіотиках і алкоголь тобі не можна.
Але увага! Оцінка стосується лише самого фену і не враховує жахливо непродумане пакування посилки. Якщо продавець надсилатиме так само і надалі, то радити його не буду нікому.
І наостанок хочу просто повипендрюватись своєю новенькою запальничкою, яку відтепер дуже люблю.
(Це не у мене така величезна лапа, а просто спалахуйка малесенька. Дитинча запальнички)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху