Шишка від 🎇🌲 BANCHER420

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
363
Реакции
204
IMG_6889.jpeg
IMG_6889.jpeg


  • Шишка 2г.
  • Bancher 420 магазин 📦
  • https://rcclub.com/forums/Bancher420/
  • Відправка поштою ,народ стелс 9 із 10,запарився шукати шишку в ньому,думав що вже наєПаливо якесь🤣
  • Тестер:
  • М.30 + Шишки декілька раз в місяць
Одразу хочу подякувати bencher 420 ,всій команді,за отриманий подарок на новий рік,🎄 Шоп не жлоби як є деякі навіть більшість магазинів,тому вам тільки удачі

—-00:00 200мг +~ забито в трубку видув,декілька раз кашлянув…
Огляну органолептику ,сама шишка смолиста ,але не дуже,є трихоми в незначній кількості на 2г було десь 6 зерез.Гарна просушка. Оглядаючи шш вже розумію ,що потрохи міняє,сативний хай відкривається…

——00:30 Заварив собі чай ,починаю дивитись ютуб,настрій для спілкування,тупняку немає ,тіло розслаблене,мозок старається на чомусь фокусується

——01:00 Пік відчуттів,накур вище середнього присутній,індика відкриває барви.І поступово прокидається почуттє голоду.

——01:30 Продукт поступово припиняє дію,але якийсь стан ейфорії лекої ще присутній.
їжа здається максимально смачною.Тут впринципі я і припиню розповідати за ефекти


  • Загальна оцінка по шишці

8 із 10
Чудово підійде як і для якоїсь зайнятості ,так і для вечірніх покурів для відпочинку.Постефекти відсутні,присутній обезболюючий розслабляючий ефект.


9 із 10 хочу оцінити взагальному роботу магазину,сюди входить і комунікація і швидкість і безпечність відправок і ціни.

🌁А всім читачам бажаю досягнення задуманого 🐻
 
Alisa редагуйте будьласка назву теми з BANCH420 на BANCHER420
 
Готово
 
Назад
Сверху