Соли — Другое — MADFOX.CC удачи, зростання!)

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
N

NazariO

Гость
Всім добра. Заказав через сайт мадфокс и як завжди все на вищому рівні! Бувають нюанси коли шось не то, але все вирішується. Ситуація приїхав по адресу дивлюсь фото і розумію що давно воно зроблене і ніякого кладу там нема. Зробив своє фото і написав оператору @foxmad. Пояснив ситуацію, спокійно і все вирішилось) нове фото і новий адрес і все чьотко на місці, клад є!) до чого я це пишу, а міг оператор і не паритись і відписати як то роблять всі мені знайомі магазини Львова, мовляв нема то твої проблеми, грузи ще грошей і видам новий, бо з таким стикався декілька разів. Наприклад ескобар вапше говорити не хоче в подібних ситуаціях, курнути так само, навіть не відпише. Ескобар і Курнути то так само магазини із сайтом автопродаж і вони кидають раз через раз, розкладають в «жопі» повній причом, ліса і т.д. Шо блін скільки разів просто було лень вимазувати красовки в болоті щоб до йти до кладу і ще потратити дуже багато часу щоб знайти і блін і бувало що нема(! Розійшовся я! Факт залишається що мадфокс один із найкращих магазинів, з профіками у своїй справі, розкладають так само дуже чьотко, зручно і в таких місцях що забрати чи знайти не складає ніяких проблем і запалу, просто йдеш і береш, і все. Прийшов побачив і забрав!) магазину росту і всього найкращого, адекватних клієнтів)
п.с Львів та Івано-Франківськ готовий співпрацювати а ще краще працювати на Вас, опит є, пишіть телеграм thedeadmed
Удачи Вам. Суть напевне зрозуміло, те що магаз норм, всім раджу все чьотко!)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху