Тріп - репорт на ШИШКИ bruce banner від RAYTOP 🤝💨

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
367
Реакции
204
IMG_7010.jpeg



🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️🗣️

  • ШИШКИ bruce banner
  • Виданий RAYTOP
https://rcclub.com/threads/raytop.71407/page-2#post-803662
  • Спосіб отримання клад.Місце хороше зйом зайняв 0,5 сек.Нехватало 🧲 і ізоленти ,ШШ були просто на землі,але якщо брати до уваги ,що типу це гарячий клад то нормально👌
Заявлена вага 2+ ,по факту 1.7г Надіюсь при продажі буде + а не - 🤝
  • Тестер: 30+ М. ШШ декілька раз в тиждень

00:00 🕛
IMG_7012.jpeg

Забито +~ 200мг в трубку,зелетіло 5 плотних хапок в повітря,приємний дим 💨 не вибиває,без кашлю.

Взявши в руку шишку одразу зацінив її органолептику,липка ,вся у трихомах маслиста.

00:05🕛
Все дія почалась ,в інтернеті прочитав ,що цей сорт гібридний,так і є почався сативний хай,ярковиражений ,потужний,відчуваєш що тебе чекає міцний ефект і зілля поступово і не погано так підбавляє свої ефекти розкривається.

00:30🕛

Всетаки я розумію,що зараз такі ефети ,які заставляють тебе розслабитись ,щоб ти не робив,хочеться про все забути ,релакснути ту мить яку дарує тобі ця шишка

01:30
Вест цей час я бував у різних місцях гуляв,виїхав на природу,в нас почались морози тому краса на водоймищах захоплююча,все покрилось кригою получаю задоволення від прогулки

02:00🕛
Ефекти майже вчухли ,залишилось почуття голоду і розслаблення .Гарно поївши закінчую писати цей тРіП ,емоції тільки позитивні від цієї 🌿


Загальна оцінка ШИШКИ 9 із 10

Загальна оцінка сервісу 9 із 10



Дякую читачам за увагу,а магазину за хороший сервіс і пробу🤝😎
 
Гуд репорт, ещё и на державній, но короткий ...
А как через водный?
Какой толлер?
 
Sepultura_North курю через водний дуже рідко,Толлер середній,я писав про це ,що курю раз-два в тиждень трубкою

Цю шш на вихідних спробую водним,впевнений що ще більше прибє)
 
Назад
Сверху