Тріп-Репорт по екстезі «Чупа-Чупс» від Конфіската

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Р

Р0МАН

Гость
Всім Привіт)
Старт
Одного не зовсім чудового ранку дощового дня ,в черговий раз зайшовши на наш форум ,мою увагу привернула тема створена конфіскатом про перевірку його нового кур’єра і відповідно тестування продукта під назвою екстезі про який і буде йти сьогодні мова
На моє здивування в чарівну сонячну пятницю ,з неменш чарівною погодою на вихідні,до мене вже виїхало відправлення ,яке на моє щастя повинно прибути до сонячного львова в суботу ,тобто мій вихідний коли часу і настрою в мене предостатнью .
З очікуванням щастя ,як дитина на передодні нового року,я відкрив свої очі і з перших хвилин почав планувати проведження дня до найдрібніших деталей.
Всі дрібниці продумані і тепер від тестування колеса з хорошою знайомою ,яка приїхала до нас навчатись з нігерії,нас відділяло лише прибуття пакунку в відділення .
І ось настав момент Х ,пакунок в руках і в швидкому темпі направляюсь в квартиру де відбудеться старт тестування)
…Вступ дійшов до свого логічного завершення ,і тепер вас відділяє від прочитання основної складової лише певні важливі формальності.
Відомості про тестера та речовину:
Тестер:Р0МАН,22р,117 кг,204 см
Речовина:Таблетки Екстезі ,основна складова яких речовина під назвою мдма,вміст мг в таблетці невідомий ,але судячи по інформації з інтернету 220 мг,
(Фото в вкладеннях)
Толерантність:Відсутня
Стелс:Якісно продуманий ,але варто упаковувати таблетку в будь-що,заради збереження цілості) 7/10
Посилання на тему селлера:
Старт
00:00-00:40-І ось настав цей прекрасний момент коли таблетка опинилась всередині організму,дозування було вибрано 3/4 колеса,зважаючи на вагу мого тіла ,це більш ніж адекватне дозування.
З проміжком 15 хвилин стали відчутні перші хвилі легкої стимуляції,яка була потрібна організму так як конкретно в цей час ми йшли в гуртожиток дівчини,щоб прихопити з собою для прогулянки її друзів)
Деякого дискомфорту на початкових етапах входу завдавало спілкування англійською мовою,через певну початкову стадію спутаністі свідомості.
І ось на умовному годиннику закінчюється проміжок часу в 40 хвилин,замітна зміна яскравості кольорів і легких шлейфів,що проскакували разом з проїжджаючими машинами.
Також відчутні своєрідні зміни в сприйнятті потоку інформації і зовнішнього світу в цілому,з фізичних змін хотів б виділити легку стимуляцію ,яка йшла по наростаючій вверх,під кінець проміжку почали приступати перші хвилі емпатії разом з ейфорією )
00:40-1:20 -Цей час по моїм особистим відчуттям ,та враженням дівчини був найбільш тяжкий і навіть для мене досить незвичний ,не зовсім як в звичайного мдма,а немов б вхід від нбома одночасно з відходами від амфетаміну.
Весь цей час я докладав максимальні зусилля щоб вивести дівчину на позитив і дати налаштуватись на позитивну хвилю блаженства від мдма.
Приблизно з 20 хвилинами від початку проміжку ,замітив досить незвичний ефект з неймовірною і раптовою дією досить сильного стимулятора разом з дією психоделічної марки ,яке раптово вивело мене з зони комфорту і я раптово на деякий час втратив розуміння того що відбувається і самоконтроль в деякому роді.
З проходженням додадкових 15 хвилин ,я дійшов до розуміння ,що хвилі ейфорії і притаманна дія мдма ,стає відчутна разом з будь-якою фізичною активністю,яка забирає цю долю перевантаженості свідомості і виводить на позитив.
Дівчина каже,що їй вже суттєво легше але бажання нікуди йти не має і відчуває легку долю паніки і страху.
Вмовляю вирушати назад в центр міста львова ,де і вирішувати ,як проводити час)
1:20:3:20-Як напевно зрозуміло цей проміжок часу випав на плато дії речовини ,під час якого наш емоційний стан вирівнявся в сторону позитиву і емпатії,не буду писати про приємність фізичного контакту і спілкування,а краще розповім вам про дещо важливе,а саме незвичайність дії речовини.
За моїми спостереженями ,на досить велике здивування звичні ефекти мдма,які на моє субєктивне враження виступили 2 рядними в моєму тріпі .
Досить неочікувано в тріпі важливе місце займали 2 основних на мою думку ефекти ,про яких зараз буде йти мова: Візуальна Складова І Стимуляція
Під час швидкоплинного часу плато методом роздумів дійшов до теорії ,що в організму під час вживання данної таблетки виділяється своєрідна потужна за силою ,не схожа на жодний стимулятор,енергія ,яка не дає розвинутись притаманним для мдма ефектам
Після втомливої ,затяжної, прогулянки по центрі міста ,присівши на галявину з якої відкривається чудовий вигляд на весь прекрасний центр міста ,під час душевних і неймовірно захопливих розмов став замічати середню за потужністю візуальну складову ,яка виражалась в зміні чіткості обєктів та своєрдній піксельності світу.
3:20-4:30-Після неймовірно швидкоплинного плато залишився осад в вигляді не зовсім приємних постефектів ,які виражались в вигляді роздумів і не зовсім приємних розмов ,які супроводжувались легкими загонами і притупленості .
Важливо замітити,що досить швидко і незамітно проходить дія речовини,немов б в декілька яскравих хвилин,як різкий спалах фарб ,який залишив за собою тьмяні віддітнки в вигляді відходів)
Підсумки
Досить незвичний продукт,як мені здалось з вмістом стимуляторів,мені особисто не подобається екстезі з яскраво вираженою стимуляцією,але візуальна складова досить сподобалась.
Також хотів б виділити тяжкий вхід ,який на максимум проявляє себе після 40-50 хв.
Думаю що на ці таблетки також знайдуться люди ,які зможуть по достоїнству оцінити дію)
Але попри все продукт насправді сподобався ,завдяки неочікуваності та візуалам)
Селлеру хотів б виразити вдячність за надану пробу ,курєру побажати успішної роботи,та робити хоча б мінімальне запакування товару )
Читачам успіху в всіх починаннях)
Вдячний за увагу)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху