Тріп - Репорт на Биті ШИШКИ від магазину 📦RAYTOP🚀🌁

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
363
Реакции
204
  • Бита ШИШКА (гарно перебито,навіть масляниста,без насіння,швидко згоряє,запах хвойний)
  • Виданий RAYTOP
https://rcclub.com/threads/raytop.71407/page-2#post-803662
  • Спосіб отримання клад.Як я вже і писав у цьому магазині уміють робити клад,цього разу трім був завернутий в целофановий пакет обмотаний ізолентою,а зверху був зафасований пластиліном ,що сприяє його збереженню.Зйом був легким,все лежало чітко по мітці🤝
🌲🌲🌲Вага проби 3г
  • Тестер: 30+ М. ШШ декілька раз в тиждень
00:00 🕛


Забито +~ 150мг в трубку,я направляюсь у сторону парку,буду йти і подорозі курити,багато снігу на вулиці краса неймовірна .Зупиняюсь напалюю і закашлявся.Друга затяжка була трохи меншою,все що було у трубці викурив за 4 затяжки,дим впринципі приємний горло не дер)

00:05🕛
Спочатку типу такий думаю ,може мало забив,але думаю ще 5 хв почекаю і не помилився почавс приход,скажу так що не менше накурило чим шишка від RAYTOP

00:30🕛
Прогулка мені тупо заходить,я йду слухаю музику і мене ще більше нагрібає,Гібридний кайф типу мить індика мить сатива,важко пояснити,але дія саме така

01:30 🕜 Все ще з такою силою відчуваю ефекти,в мене зміна обстановки ,я в друга він на кухні напалює собі ,а я граю в хбокс ,погрузився в ігру з головою,тіло розслаблене,трохи уповільнені рухи)


02:00🕛
Все ефекти хоч і залишились,але йдуть на спад ,релакс не покидає мене…Все начебто добре🫠

Загальна оцінка битої ШШ🧐🧐🧐 10 із 10

Загальна оцінка сервісу 10 із 10


Однозначно один з найкращих з шопів для мене,RAYTOP казав що їм потрібні тестери ,я радий ,що вже в їх числі👌
Сообщения автоматически объединены,

☝🏻👆☝🏻👆☝🏻
 

Вложения

  • IMG_7058.jpeg
    IMG_7058.jpeg
    1.4 MB · Просмотры: 19
  • IMG_7057.jpeg
    IMG_7057.jpeg
    1.4 MB · Просмотры: 24
  • IMG_7079.jpeg
    IMG_7079.jpeg
    694 KB · Просмотры: 25
  • IMG_7056.jpeg
    IMG_7056.jpeg
    1.6 MB · Просмотры: 23
Последнее редактирование:
Назад
Сверху