Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

GTA_Shop

Местный
Продавец
Регистрация
29 Сен 2022
Сообщения
110
Реакции
29
Wellcome to the GTA Shop
Николаев - Одесса - Кривой Рог - Черноморск - Южноукраинск - Вознеснеск - Первомайск - Новая Одесса - Южный
1.jpg

Наш бот -
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.

САЙТ АВТОПРОДАЖ -
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.

 
Последнее редактирование:
С открытием на ресурсе, удачного старта)
 
присоеденяюсь к поздравлениям
 
С открытием, молниеносного старта
 
С открытием ✨ Хороших покупателей и продаж, молниеносного старта.
Стану на пробу Альфы отправкой. Трип репортаж напишу вам вовремя, и он будет ИЗУМИТЕЛЬНО ЯРКИМ. ПРИМЕРЫ МОИХ ТРИПОВ РЕПОРТАЖЕЙ ЕСТЬ
 
Стану на пробу Альфы отправкой. Трип репортаж напишу Сроки
 
Приветствую,с открытием на форуме)Есть ли пробы шш/мефа отправкой?Трип отпишу в сроки,примеры работ отправлю Вам в ЛС
 
Besha пробы на отправки нет
 
Всем по привету. Хочу оставить отзыв.
В южике у вас все плохо, за последние 6 заказов , 5 ненаходов, прихожу на место, там шыш, последний брал сегодня, был на месте через час, примерно, там уже было копано.
Что за дела?!
Для сравнения, в Николаеве за 40 заказов 2 или 3 ненахода.
Почта тоже норм.
 
Брал у GTA в Николаве. Клад закопан четко и глубоковато. Брали фен, товар свежий, с ярковыраженным запахом феняки. Довольно таки хороший товар всем моим понравилось 😤
Буду теперь тут тарится. Мне этот шоп напоминает как раньше работал Pumpshop четко и ровно 😂
Теперь эту славу заберет GTA 😇
 
Хочу написати відгук про мій досвід працевлаштування в цей шоп. Місто де я хотів працювати - Нова Одеса. Списався з оператором по їхним контактам на форумі. Спитав за суму залога, оператор відповів-3000 грн. Кажу добре, але так як я не працював з цим магазином (бо не вживаю взагалі хімію, курю бохи вирощені своїми руками і мені цього доста), то кажу давай через гаранта внесу залог. Він вкрай здивувався і начав казати, що мені скидують так і я перший який хоче працевлаштовуватись через гаранта. Та все ж погодився. Я відписав, що переведу гроші в біток, зроблю акаунт на форумі(бо довіряю гаранту тільки цього форуму, так як зним вже працював) і відпишу. Так і зробив, на все про все в мене пійшло чотири години. Пишу, ну що друже давай обсудим деталі. Став задавати питання, відповіді отримував розмиті, але то таке, думаю пише куча людей, хлопець не має часу детально відповідати (хоч він приймає на роботу і міг би більше часу приділити на відповіді своєму майбутнему працівнику). Десь на четвертому питанні він взагалі пише: "Так!! навіщо стільки тексту у мене немає часу". Слабо сказати, що я здивувася в мене автоматично стиснулись кулаки, так як цей шоп єдиний у моєму місті і я сподівався працевлаштуватись, щоб не сидіти в зимку без діла, але його манера спілкування одразу мене насторожила (працював в разних шопах і спочатку не раз кидали на гроші мене), так що в мене автоматично прозвучало в голові: "Можливо хоче кинуть". Далі вже пишу йому, не як потенційному роботодавцю, а можливому кидалі:
Я хочу отримати матеріал для роботи, через нову пошту (бо після таких відповідей, я єб...в кладом в Миколаїві, там х...й що докажеш, якщо клада не буде), але мені потрібно зняти відеодоказ розпаковки посилки і перевірити вміст товару (хочу зауважити, що ми домовились: майбутні клади будуть розфасовані і замотані в ізоленту, кількість 10шт., що він буде відправляти в перший раз чи амф, чи альфу він на той час не вирішив, але це важливо, якщо ви домовляєтесь через гарата). Кажу йому: мені потрібно буде зняти вміст пакетів для відеодоказу не замотуй їх в ізоленту. І ВСЕ, ТУТ РОБОТОДАВЕЦЬ ПОСИПАВСЯ. Начав нести якусь маячню: чого так, навіщо мені тебе кидати, я не бачу ніякого смисла в такій довгій і детальній переписці. ВСЕ!!! ТЕПЕР У МЕНЕ ВСІ СУМНІВИ ВІДПАЛИ- ХОЧЕ МЕНЕ КИНУТИ! Далі, як автомат калашникова став строчити кучу повідомлень які повинні були б примусити мене скинуть йому гроші на його умовах. Але як, то кажуть: Я НЕ ВЧОРАШНІЙ і посмокчі хлопче, довгий і красний.
Так що МАЙБУТНІ ПРАЦІВНИКИ цього шопу, будьте обережні. ЗАЛОГ СКИДУЙТЕ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ГАРАНТА, НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ КИДАНУТЬ. Це все, всім гарного дня, ОКРІМ ТЕБЕ NICKSSS, тобі всього найгіршого!!!
 
Брал все ок было, но вчера ненаход, магазин на встречю не идёт, и похуистически относится к ситуации. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ТУТ БРАТЬ, ИМ ПОХУЙ НА КЛИЕНТА!!!!!
Сообщения автоматически объединены,

Хочу написати відгук про мій досвід працевлаштування в цей шоп. Місто де я хотів працювати - Нова Одеса. Списався з оператором по їхним контактам на форумі. Спитав за суму залога, оператор відповів-3000 грн. Кажу добре, але так як я не працював з цим магазином (бо не вживаю взагалі хімію, курю бохи вирощені своїми руками і мені цього доста), то кажу давай через гаранта внесу залог. Він вкрай здивувався і начав казати, що мені скидують так і я перший який хоче працевлаштовуватись через гаранта. Та все ж погодився. Я відписав, що переведу гроші в біток, зроблю акаунт на форумі(бо довіряю гаранту тільки цього форуму, так як зним вже працював) і відпишу. Так і зробив, на все про все в мене пійшло чотири години. Пишу, ну що друже давай обсудим деталі. Став задавати питання, відповіді отримував розмиті, але то таке, думаю пише куча людей, хлопець не має часу детально відповідати (хоч він приймає на роботу і міг би більше часу приділити на відповіді своєму майбутнему працівнику). Десь на четвертому питанні він взагалі пише: "Так!! навіщо стільки тексту у мене немає часу". Слабо сказати, що я здивувася в мене автоматично стиснулись кулаки, так як цей шоп єдиний у моєму місті і я сподівався працевлаштуватись, щоб не сидіти в зимку без діла, але його манера спілкування одразу мене насторожила (працював в разних шопах і спочатку не раз кидали на гроші мене), так що в мене автоматично прозвучало в голові: "Можливо хоче кинуть". Далі вже пишу йому, не як потенційному роботодавцю, а можливому кидалі:
Я хочу отримати матеріал для роботи, через нову пошту (бо після таких відповідей, я єб...в кладом в Миколаїві, там х...й що докажеш, якщо клада не буде), але мені потрібно зняти відеодоказ розпаковки посилки і перевірити вміст товару (хочу зауважити, що ми домовились: майбутні клади будуть розфасовані і замотані в ізоленту, кількість 10шт., що він буде відправляти в перший раз чи амф, чи альфу він на той час не вирішив, але це важливо, якщо ви домовляєтесь через гарата). Кажу йому: мені потрібно буде зняти вміст пакетів для відеодоказу не замотуй їх в ізоленту. І ВСЕ, ТУТ РОБОТОДАВЕЦЬ ПОСИПАВСЯ. Начав нести якусь маячню: чого так, навіщо мені тебе кидати, я не бачу ніякого смисла в такій довгій і детальній переписці. ВСЕ!!! ТЕПЕР У МЕНЕ ВСІ СУМНІВИ ВІДПАЛИ- ХОЧЕ МЕНЕ КИНУТИ! Далі, як автомат калашникова став строчити кучу повідомлень які повинні були б примусити мене скинуть йому гроші на його умовах. Але як, то кажуть: Я НЕ ВЧОРАШНІЙ і посмокчі хлопче, довгий і красний.
Так що МАЙБУТНІ ПРАЦІВНИКИ цього шопу, будьте обережні. ЗАЛОГ СКИДУЙТЕ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ГАРАНТА, НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ КИДАНУТЬ. Це все, всім гарного дня, ОКРІМ ТЕБЕ NICKSSS, тобі всього найгіршого!!!
Да пидары они, этот шоп на небольшое время ( наебать всех, нажиться и потеряться) ТАК ЧТО УВАЖАЕМЫЕ ФОРУМЧАНИ НЕ ПОКУПАЙТЕ У ЭТИХ ГАНДОНОВ !!!
Сообщения автоматически объединены,

Вот вам общение с клиентом
 

Вложения

  • Screenshot_20231230-151314_Telegram.jpg
    Screenshot_20231230-151314_Telegram.jpg
    266 KB · Просмотры: 34
  • Screenshot_20231230-151246_Telegram.jpg
    Screenshot_20231230-151246_Telegram.jpg
    408.5 KB · Просмотры: 33
Последнее редактирование:
Приветствую, взял клад в этом магазине и с первого раза ненаход, написал диспут, дали пз(это была первая покупка) после брал тут шишки много раз.
Могу с уверенностью сказать что магазин топ! Шишки двухнапасовые, кура по Одессе красавчик, админ тоже ровный!
 
оператор кормит завтраками и игнорит уже почти неделю по поводу проблемы оплаты, которую бот не принял
 
rhtlcm не чухай пожалуйста) если есть проблемная оплата она решается в течении 3х рабочих банковских дней
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху